sobota, 12 kwietnia 2014

Blogowa reaktywacja

Nie było nas tu chyba ze 100 lat.
Ale Miedzianka nie usnęła snem zimowym, przeciwnie - działałyśmy pełną parą a nasze poczynania na bieżąco możecie obserwować na facebooku.
W tak zwanym międzyczasie pojawiłyśmy się na DaWandzie, platformie sprzedaży z produktami hand-made i designem. Możecie zobaczyć nasz sklep tutaj.
W naszej ofercie znalazła się nowość - identyfikatory personalizowane dla zwierząt. Kształt wycinany jest w miedzianym okręgu o średnicy 32 mm piłką o średnicy mniejszej niż 1 mm.
Zobaczcie jak to wygląda

To nasza znajoma Misza, która ma również swojego bloga. Zawieszka dla Miszy, a raczej jej Pani powstała z przysłanego nam zdjęcia. 
Druga znajoma suczka to Janka, która jest znana na facebooku jako Oto Janka i której Pani nosi tę oto zawieszkę, również zrobioną ze zdjęcia.
Są podobne ?

Lubimy takie personalizowane zlecenia, kiedy tworzymy coś bardzo indywidualnego. Bo nie tylko psie mordy i sylwetki wycinamy ale i takie rzeczy:Poniższa zawieszka została zrobiona przez nas dla niesamowitych ludzi, podróżników, którzy zamierzają w tym roku odbyć dogtrekking z psem po Mongolii. Nazywają się Wataha w podróży.Na dzisiaj wystarczy siedzenia przy komputerze, ale obiecujemy zaglądać tu częściej niż dotychczas.
Wy również nas odwiedzajcie.
Do napisania!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz